Strzelce Krajeńskie - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień murowy hydrotechniczny ogrodowy na dom elewacje do ogrodu

Opis:

Nasze przedsiębiorstwo, PPU Pawlik Kamieniarstwo, jest absolutnie rodzimym producentem dostarczającym kamień murowy, kamień hydrotechniczny oraz płyty szlifowane do wnętrz, wszystko pochodzące z naszych własnych zasobów skalnych, z wyjątkowymi kolorami piaskowca w kraju i potencjalnie w całej Europie.

Kopalnia kamienia Grabowie to nie tylko zakład górniczy, ale i złoże będące własnością firmy Kamieniarstwo Pawlik, zlokalizowane w wiosce Grabowie, blisko granicy województw łódzkiego i świętokrzyskiego, przy rzece Pilicy.

W naszych pięciu kopalniach wydobywamy kamień naturalny piaskowca albskiego wyłącznie za pomocą metod mechanicznych, takich jak koparki kołowe i gąsienicowe wyburzeniowe podsiębiernych, wyposażonych w narzędzia do odspajania lub kruszenia bloków kamienia naturalnego występującego w stanie pierwotnym. Dodatkowo, wykorzystujemy maszynowe ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatycznych. Po użyciu wiertarki pneumatycznej, stosujemy kliny trójdzielne lub wypełniamy wywiercone otwory proszkiem rozprężnym do odspajania większych bloków skalnych. Stosujemy takie techniki, aby efektywnie wydobywać i selekcjonować jakość surowca skalnego.

Następnie, pozyskany kamień naturalny przerabiamy w naszym zakładzie kamieniarskim w urokliwej wiosce Grabowie na różne asortymenty, takie jak kamień murowy , kamień ogrodowy w różnych formach i kształtach, a także płyty szlifowane do wnętrz oraz pospółkę drogową, uzyskaną podczas wydobycia bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamieniarstwo Pawlik
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1679
Dodane: 2023.11.06
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj